Nadchodzące imprezy biegowe

Sierpniowy kalendarz biegacza

Bieganie jest coraz modniejsze w kraju nad Wisłą, dlatego też organizowane jest coraz więcej imprez podczas, których biegacze – amatorzy mogą wziąć udział w zawodach, sprawdzić się i konkurować między sobą. W wakacje 2017 r. będzie wiele takich interesujących wydarzeń, a oto kalendarz, z którym powinien zapoznać się każdy kto kocha bieganie i chciałby sprawdzić swoje siły w rywalizacji z innymi.

1.08.2017 Karkonowski Ultramaraton – w Szklarskiej Porębie początkiem sierpnia można wziąć udział w Ultramaratonie, który odbywa się na dystansie 50 km – ZAKOŃCZONE

20.08.2017 IV Wieczorna Marcelińska Dycha – jak sama nazwa wskazuje jest to bieg na dystansie 10 km odbywa się późnym popołudniem w Poznaniu, a uczestnicy biegają po lasku Marcelińskim – ZAKOŃCZONE.

27.08.2017 VI Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek – kto pod koniec wakacji planuje urlop w Ciechocinku będzie miał także możliwość pobiec w tamtejszym półmaratonie na dystansie 21 km.

27.08.2017 Piknik biegowy „Goniacka” – w Białce Tatrzańskiej pod koniec wakacji odbędzie się piknik biegowy, w ramach, którego można pobiec w maratonie (42km), ale także w biegu pod nazwą Rombanica na Pół Setki, gdzie uczestnicy mają do pokonania dystans 50 km.

About the Author